Wybierz region

Już wkrótce więcej języków i regionów

Nowa rozkładarka do wąskich nawierzchni

05 Nov 2018

Przedstawiamy nową mini rozkładarkę F80W o podstawowej szerokości rozkładania 80 cm. Dynapac oferuje teraz łatwe w obsłudze rozwiązanie do układania nawierzchni na małych i wąskich powierzchniach oraz prac związanych z asfaltem lub piaskiem. Rozkładarka F80W  wyposażona jest w stół ogrzewany gazowo V1300V, który  świetnie sprawdzi się podczas rozkładania na szerokości roboczej od 0,25 do 1,65 metra.
Rozkładarka cechuje się prostą i wytrzymałą konstrukcją, F80W jest więc idealnym partnerem do rozkładania i zagęszczania wąskich nawierzchni, pozwala osiągnąć rezultat nieosiągalny pracując ręcznie.  

Dynapac F80W ze stołem wibracyjny V1300V będą dostępne począwszy od IV kwartału 2018.
Razem z walcami Dynapac CC800 / CC900 i DTR75, rozkładarka Dynapac F80W zapewnia doskonałą jakość powierzchni i odpowiedni stopień zagęszczenia. Ze względu na niewielki ciężar 1,2 tony i kompaktowe wymiary, sprzęt może być transportowany razem na jednej przyczepie.

Stół orzewany gazowo nagrzewa się w ciągu 15 minut, a ekonomiczny silnik Hatz Diesel i solidne komponenty zapewniają łatwą obsługę i długi czas pracy.
"Ten bardzo ekonomiczny układ w połączeniu z jego prostotą sprawia, że F80W jest idealnym wyborem dla szerokiej gamy zastosowań w ograniczonych przestrzeniach. Zapewnia równomiernie zagęszczone warstwy i wysoką jakość nawierzchni", mówi Sonja Böttcher, menedżer produktu odpowiedzialna za F80W.