Wybierz region

Już wkrótce więcej języków i regionów

O nas

Z nami zawsze po drodze

Dynapac w polsce

Dynapac działa na polskim rynku od przeszło 25 lat oferując sprzedaż i serwis maszyn do rozkładania i zagęszczania nawierzchni asfaltowych i gruntu.

Nasi doświadczeni przedstawiciele handlowi to eksperci, którzy dzięki bogatej wiedzy w zakresie technologii budowy dróg oraz doskonałej znajomości szerokiej oferty naszych maszyn dopasowują maszyny pod indywidulane potrzeby projektu i oczekiwania każdego klienta.

Sieć punktów serwisowych Dynapac znajdujących się na terenie całej Polski jest gwarancją niezawodnej i terminowej obsługi serwisowej naszych maszyn oraz utrzymania ich w sprawności przez cały długi okres ich produkcyjnej żywotności. Zespół serwisu Dynapac zapewniaj profesjonalne wsparcie zarówno w zakresie konserwacji maszyny, wszelkich napraw i dostarczania oryginalnych części zamiennych.

Dynapac posiada ugruntowaną pozycję na rynku, od lat cieszymy się pozycją lidera w sprzedaży rozkładarek i walców w Polsce. Nasi klienci doceniają wysoką jakość i innowacyjne rozwiązania techniczne i technologiczne w maszynach Dynapac, które zawsze przekładają się na ich wymierne korzyści takie jak zwiększona wydajność pracy, optymalizacja kosztów, zadowolenia operatorów oraz co najważniejsze jakość nawierzchni. Walce i rozkładarki naszej firmy są wykorzystywane przy budowach autostrad jaki mniejszych dróg lokalnych w Polsce.

Dynapac to znacznie więcej niż maszyny. Na każdym etapie długoterminowej współpracy, która rozpoczyna się wraz ze sprzedażą sprzętu, zapewniamy wsparcie techniczne i dzielimy się fachową wiedzą.
Zakłady produkcyjne Dynapac znajdują się w Szwecji, Niemczech, Brazylii, Chinach i Indiach. Od 2017 roku Dynapac jest częścią międzynarodowej Grupy Fayat.