Wybierz region

Już wkrótce więcej języków i regionów

Szkolenia w ramach Akademii Treningu Dynapac

17 Feb 2023

Press release, Service

Szkolenia w ramach Akademii Treningu Dynapac stanowią realną wartość dodaną dla wszystkich uczestników chcących doskonalić swoje umiejętności w swojej codziennej pracy. Przekazanie odpowiedniej wiedzy teoretycznej w połączeniu z praktycznym zastosowaniem maszyn i wymianą doświadczeń z prawdziwymi profesjonalistami w przyjemnym otoczeniu gwarantuje sukces szkoleniowy zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych operatorów.

SZKOLENIE Z ZAKRESU TECHNOLOGII ROZKŁADANIA I ZAGĘSZCZANIA MIESZANEK MINERALNO-ASFALTOWYCH

Wymagania w budownictwie drogowym stale rosną i wymagają dużej wiedzy i doświadczenia, a także staranności w pracach przygotowawczych i w pracy na placach budowy. Przekazujemy odpowiednią wiedzę i udzielamy ważnych porad, które mogą być wsparciem podczas korzystania z naszego sprzętu budowlanego.

SZKOLENIE SRWISOWE

Oferujemy wsparcie i szkolenia, aby Państwa operatorzy mogli wykorzystać swój potencjał, przeszkolić się w zakresie bezpiecznej i efektywnej pracy. Szkolenia serwisowe podnoszą także poziom techniki pracy oraz prewencyjnego dbania o sprzęt, aby zminimalizować jego zużycie. Chcemy mieć pewność, że operatorzy w państwa firmie potrafią wykonać pracę w najbezpieczniejszy i najbardziej efektywny pod względem kosztów sposób.

WSPARCIE W MIEJSCU PRACY

Oprócz standardowych szkoleń z zakresu uruchamiania naszych maszyn, oferujemy również rozszerzone wsparcie w miejscu pracy. Oferujemy Państwu nasze wieloletnie doświadczenie w branży budownictwa drogowego. W szczególności dzięki naszym narzędziom do optymalizacji procesów możemy wspierać Państwa w monitorowaniu i dokumentowaniu wszystkich ważnych parametrów układania i zagęszczania.

Kalendarz szkoleń

Nie wahaj się zapytać o indywidualne szkolenie lub wsparcie w miejscu pracy! Jesteśmy Państwa partnerem na drodze do celu.