Wybierz region

Już wkrótce więcej języków i regionów

Kurtyna w górę

LEKKI SPRZĘT ZAGĘSZCZAJĄCY DYNAPAC - to- to fantastyczna gama lekkiego sprzętu do zagęszczania, zaprojektowana z myślą o optymalnej wydajności i nadzwyczajnej trwałości! Dzięki dziesięcioleciom doświadczeń firmy Dynapac w zakresie zagęszczania gruntu oferowana gama sprzętu zagęszczającego pozwoli naszym klientom odnieść sukces i pozostać w czołówce stawki.

DYNAPAC RAMMERS DR6X, DR7 & DR7X

>>
DYNAPAC FORWARD PLATES DFP6, DFP7AX, DFP9 & DFP11

>>
DYNAPAC REVERSIBLE PLATE DRP25D

>>
DYNAPAC DOUBLE DRUM ROLLER DTR75

>>
DYNAPAC UTILITY ROLLER D.ONE

>>

UBIJAKI GRUNTU DYNAPAC 

POTĘŻNE UDERZENIE

Dzięki czterosuwowym, niskoemisyjnym ubijakom Dynapac można stawić czoło każdemu wyzwaniu, czy wymaga ono wysokiej precyzji manewrowania, czy też pracy w najtrudniejszych warunkach. Licznik motogodzin i tachometr pozwala zaplanować przeglądy i zoptymalizować wykorzystanie w celu zwiększenia wydajności. Koła transportowe i przedłużenie stopy ubijaka zapewniają niesamowitą wszechstronność zastosowań.

 

Zobacz stronę produktu i dane techniczne:

- Dynapac DR6X
- Dynapac DR7
- Dynapac DR7X

Wróć do góry

ZAGĘSZCZARKI JEDNOKIERUNKOWE DYNAPAC 

NIE TYLKO W CIASNYCH ZAKĄTKACH

Szukasz urządzenia do zagęszczania nawierzchni w trudno dostępnych miejscach? Polecamy zagęszczarki serii Dynapac DFP, charakteryzujące się niezawodną konstrukcją oraz super wygodnymi uchwytami tłumiącymi wibrację do wartości poniżej 2,5m/s² umożliwiając komfortową pracę przez cały dzień. Wyposażenie dodatkowe takie jak koła transportowe, elastyczna mata oraz zbiornik na wodę zwiększają wszechstronność zastosowań. Zagęszczarka do asfaltu DFP7AX wyposażona jest w specjalną płytę umożliwiającą szybkie ruchy bez uszczerbku dla jakości powierzchni asfaltu.


Zobacz stronę produktu i dane techniczne:

- Dynapac DFP6
- Dynapac DFP7AX
- Dynapac DFP9
- Dynapac DFP11

Wróć do góry

ZAGĘSZCZARKI REWERSYJNE DYNAPAC 

Solidne i gotowe do pracy – w dowolnym kierunku

s

Potężne urządzenia serii DRP idealnie nadają się do zagęszczania gruntu na większych powierzchniach – bardzo dobre zagęszczenie i trakcja. Dzięki regulowanemu uchwytowi kierowniczemu zagęszczarki rewersyjne Dynapac są idealne do precyzyjnej pracy, łatwo radzą sobie z ekstremalnymi warunkami dzięki solidnej konstrukcji i trwałej obudowie. Licznik motogodzin pracy wraz z łatwym dostępem do punktów serwisowych sprawiają, że urządzenie to jest przyjazne dla operatora i obsługi. Dzięki zastosowaniu maty elastycznej dostępnej jako opcji zwiększa się zakres zastosowania maszyny.

Zobacz stronę produktu i dane techniczne:

- Dynapac DRP25D

Wróć do góry

WALEC DWUBĘBNOWY DYNAPAC 

Sprawdzony i przetestowany

Dwubębnowy walec Dynapac z bezstopniową regulacją prędkości jest dokładnie tym czego potrzebujesz kiedy wymagane jest idealne wykończenie powierzchni gruntu lub asfaltu. Wydajność walca jest gwarantowana dzięki układom wibracji na obu bębnach oraz możliwości pokonywania wzniesień do 40%. Walec wyposażony jest w antywibracyjny bezpieczny uchwyt kierowniczy oraz elektryczny rozruch co sprawia, że jest bezpieczny i łatwy w obsłudze.


Zobacz stronę produktu i dane techniczne:
- Dynapac DTR75

Wróć do góry

WALEC DO WYKOPÓW DYNAPAC 

Do wykopów D.ONE

Nasz zdalnie sterowany walec przegubowy wyposażony w niską i wysoką amplitudę wibracji gwarantuje optymalne rezultaty zagęszczenia. Tryb ECO, bezobsługowy przegub i szybka diagnostyka usterek oznaczają maksymalizację zysków i obniżenie kosztów operacyjnych. Dodatkowe poszerzenia okołkowane umożliwiają pracę z dwoma szerokościami bębna dodatkowo walec D.ONE może pracować z bębnem gładkim. Wszystko w jednym, D.ONE to prawdziwy walec wielozadaniowy!

Zobacz stronę produktu i dane techniczne:
- Dynapac D.ONE

Wróć do góry
Sprawdź swoją pamięć z Dynapac