Wybierz region

Już wkrótce więcej języków i regionów

Dynapac Sp.z o.o. na targach Autostrada - Polska

25 May 2018

DYNAPAC SP. Z O.O. Z POWODZENIEM UCZESTNICZYŁ W XXIV MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH BUDOWNICTWA DROGOWEGO AUTOSTRADA-POLSKA, KIELCE 2018

Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA to największe tego typu targi w Europie. Dedykowane są branży drogowej, inżynierii ruchu i branży bezpieczeństwa drogowego w Polsce i w krajach sąsiednich. Ponad 15 000 zwiedzających wzięło udział w targach, aby zobaczyć ofertę przeszło 400 wystawców z 17 krajów ze wszystkich zakątków świata — i Dynapac tam był!

Zgodnie z oczekiwaniami nowy wizerunek i kolory Dynapac przyciągnęły tłumy. Dzięki temu przedstawiciele firmy byli zajęci rozmową zarówno ze stałymi bywalcami targów, jak i z nowymi zwiedzającymi.
Flagi i bannery Dynapac-Fayat Group z charakterystycznym czerwonym logo Dynapac były efektownym elementem dla odwiedzających targi Autostrada-Polska, które odbyły się w Kielcach w maju 2018 roku. Przestrzeń stoiska została stylowo zagospodarowana szeroką gamą sprzętu do budowy dróg Dynapac, podkreślona zabudową w czerwieni, bieli i szarości.
 

„Nowa wizualna identyfikacja maszyn Dynapac zapoczątkowała nowy rozdział w historii marki. Powróciliśmy do rozpoznawalnej czerwieni Dynapac, dodając biel i szarość”- mówi Tomasz Przeradzki, Dyrektor Generalny Dynapac Sp. z o.o. „Ciemnoczerwony kolor maszyn nie tylko nawiązuje do oryginalnych historycznych barw marki, ale także reprezentuje unikalność i wyjątkowość prawdziwego ducha Dynapac: niezawodność, innowacyjność i nowoczesność. Ponadto kolory czerwony i biały są bliskie sercom Polaków, ponieważ nawiązują do naszych barw narodowych„- dodaje Tomasz.

Rozkładarka SD2500C PLUS stworzyła doskonałą podstawę do dialogu biznesowego z potencjalnymi klientami. Walce wibracyjne CC4200 VI i CC1200 VI dały możliwość przekazania zwiedzającym aktualnych informacji na temat nowych modeli i technologii wprowadzanych na rynek. Dynapac miał również okazję przedstawić ofertę usług aftermarketowych.

Tomasz Przeradzki wyjaśnił sekret sukcesu: Rozpoczęliśmy kampanię maszyn w ich nowych kolorach na długo przed targami. Dynapac Sp. z o. o. rozesłał zaproszenia, bezpłatne wejściówki oraz zintensyfikował spotkania z klientami. Działalność prasowa i artykuły dotyczące nowej generacji maszyn w znanych czasopismach branżowych również były krokami do wprowadzenia naszej nowej identyfikacji.

Było oczywiste, że wszystkie przedsięwzięcia marketingowe spotkały się z żywymi i pozytywnymi reakcjami osób odwiedzających stoisko Dynapac na Targach Autostrada-Polska. W wyniku tego Dynapac Sp. z o. o. spodziewa się wielu transakcji biznesowych i sprzedażowych.