Wybierz region

Już wkrótce więcej języków i regionów

Lights on - Game on - czyli nowości w gamie lekkiego sprzętu zagęszczającego Dynapac

19 Feb 2024

Nasz zespół szkoleniowy pracuje nieustannie w nowoczesnej akademii szkoleniowej w Wardenburgu, Niemcy.

Na początku roku grupa zainteresowanych klientów miała okazję zapoznać się z najnowszymi trendami i technologiami w zakresie wykorzystania lekkiego sprzętu do zagęszczania. Przeprowadziliśmy kompletne szkolenie w zakresie najnowszych produktów lekkiego sprzętu z objaśnieniami wszystkich opcji i funkcji, w tym szkolenie z obsługi sprzętu. Dwudniowe szkolenie koncentrowało się przede wszystkim na praktycznym doświadczeniu. 

Jakie aktualizacje i funkcje są dostępne dla obecnych maszyn? Jakie maszyny zostały dodane do oferty? Które maszyny są odpowiednie dla danego obszaru zastosowania i mogą uzupełnić istniejącą flotę? 

Ogólnie rzecz biorąc, byliśmy bardzo zaskoczeni tym, jak duży jest obecnie asortyment produktów oferowanych przez Dynapac na całym świecie. Oferta obejmuje znane już produkty, ale teraz także portfolio lekkiego sprzętu zagęszczającego w wersji bezemisyjnej Z.ERA. Uczestnicy byli pod wrażeniem tego, jak łatwy w użyciu jest nowy DR6X e w porównaniu z ubijakami z napędem konwencjonalnym. To kolejny krok w kierunku zwiększenia poziomu przyjazności dla użytkownika. Produkty Z.ERA zostały bardzo dokładnie przeanalizowane przez uczestników. I TAK - udowodniły, że niczego im nie brakuje zarówno pod względem siły, jak i zasięgu. 

"Dla bezemisyjnego świata" to nie tylko slogan dla naszego portfolio lekkiego sprzętu zagęszczającego Z.ERA.  To nasza misja i wizja dla wszystkich nadchodzących e-produktów. 

Po części teoretycznej udaliśmy się na miejsce treningu. Zdalnie sterowany walec do wykopów Dynapac D.ONE po raz kolejny stał się główną atrakcją testów. Klienci byli entuzjastycznie nastawieni do jego bezproblemowej obsługi, dużego zasięgu i łączności bez żadnych ograniczeń. Koniec z problemami z utrzymaniem łączności w głębokich wykopach! 

Dwa dni upłynęły pod znakiem wielu ciekawych informacji, cennych rozmów i niezapomnianych wrażeń.  Planowane są kolejne sesje szkoleniowe.

Wszystkich klientów zainteresowanych lekkim sprzętem zagęszczającym zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą, Pawłem Jaroszczukiem - 666358378.