Wybierz region

Już wkrótce więcej języków i regionów

Czasami mniej znaczy więcej – rozkładarka skrapiająca Dynapac SD2500CS PROTAC

17 Oct 2022

Press release, Paving

ROZKŁADARKA SKRAPIAJĄCA DYNAPAC SD2500CS PROTAC

Aby zapewnić trwałość nawierzchni drogowych, niezbędne jest optymalne zespolenie warstw asfaltowych. Rozkładarka skrapiająca SD2500CS PROTAC z powodzeniem nakłada emulsję (klej wrażliwy na nacisk) i układa nawierzchnię mineralno asfaltową podczas jednego przejazdu.

Rozkładarka skrapiająca SD2500CS PROTAC jest przeznaczona przede wszystkim do dwóch obszarów zastosowań. Pierwszym z nich jest nakładanie cienkich warstw asfaltowych przy użyciu "cienkiej warstwy w układaniu na gorąco na uszczelniaczu". Drugi to naprawa dróg, jak również budowa nowych dróg i codzienne zadania asfaltowe.

SD2500CS PROTAC spryskuje emulsję i nakłada asfalt podczas jednego przejazdu. W ten sposób zwiększa wydajność operacyjną, jednocześnie oszczędzając zasoby. Pozwala to na szybsze przywrócenie ruchu kołowego, zmniejszając tym samym koszty budowy. Dodatkowo liczne pomiary potwierdziły, że nawierzchnie DSH-V mają potencjał redukcji hałasu o około 5 dB(A). Ponadto warstwa o niewielkiej grubości pomaga oszczędzać zasoby, zużycie materiałów, czas i energię.

OPINIE KLIENTÓW

Firma Veidekke, jedna z największych firm budowlanych w Skandynawii, pracował ostatnio z SD2500 CS PROTAC na nocnym placu budowy w Norwegii w pobliżu Oslo. Załoga była bardzo zadowolona z maszyny i dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika nie miała problemów z obsługą rozściełacza po raz pierwszy podczas pracy w nocy.

Dowiedz się więcej o technologii spryskiwania: https://protac-spraypaver.com/