Wybierz region

Już wkrótce więcej języków i regionów

Zrównoważona przyszłość z elektryczną rozkładarką SD1800W e

17 Aug 2023

Press release, Story, Paving

Pierwsza na świecie elektryczna rozkładarka miejska po raz pierwszy trafiła na plac budowy. Dynapac we współpracy z naszym holenderskim klientem - firmą Van Gelder byli na miejscu, żeby obserwować jak SD1800W e sprawdzi się w swojej pierwszej prawdziwej pracy. Chcieliśmy poznać odpowiedzi na kluczowe pytania: czy wszystko będzie działać, jak należy, jak długo wytrzyma bateria oraz czy maszyna działa tak dobrze, jak jej wersja z silnikiem wysokoprężnym. Zobaczcie sami!

Elektryczna rozkładarka miejska Dynapac SD1800W e to doskonały wybór, zapewniający pewność na placu budowy i maksymalny czas pracy. Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu o pojemności 98 kWh, 3-fazowemu silnikowi elektrycznemu o mocy 55 kW i zaawansowanym systemom poziomowania, rozkładarka ta oferuje optymalną wydajność i znakomite rezultaty. Bezobsługowy napęd elektryczny i minimalna potrzeba codziennych działań kontrolnych zapewniają na niski koszt eksploatacji, co czyni go atrakcyjnym wyborem.

Co więcej, brak spalin sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla obszarów miejskich, a niski poziom hałasu i zmniejszone wibracje zapewniają komfort operatora. Ponadto, dzięki najnowocześniejszemu akumulatorowi oferującemu prędkość ładowania do 80 kW, można szybko wrócić do pracy.

SD1800W e nie tylko zapewnia wysokiej jakości rezultaty rozkładania, ale także ma bardziej korzystny wpływ na środowisko i otoczenie. Zerowa emisja spalin i obniżony poziom hałasu sprawiają, że plac budowy jest bezpieczniejszy.

Wyposaż się w najlepszą w swojej klasie elektryczną rozkładarkę miejską i ciesz się pewnością na placu budowy, wysoką produktywnością, maksymalnym czasem pracy bez przestojów, niskim kosztem eksploatacji, wysokiej jakości wynikami oraz ochroną środowiska i zrównoważonym rozwojem - wszystko to jednocześnie.